שמאי מקרקעין היטל השבחה – מדוע הוא כה חשוב?

 

אף אחד לא אוהב לשלם ללא צורך הוצאות גבוהות וכך גם כאשר מדובר על הבית שלנו. אם אנחנו בעלי בתים אנחנו בטח מכירים את המסים השונים שאנו נאלצים לשלם על הבית שלנו. זה מתחיל מארנונה שעולה כל שנה ונגמר במסים שונים ומוזרים. המסים הללו יכולים להצטבר לאלפי שקלים ואפילו לעשרות אלפי שקלים ואנו חייבים למצוא דרך בכדי להימנע מהם.

אחד המסים הללו שמוטל על בעלי בתים רבים הוא היטל השבחה. היטל השבחה מוטל כאשר אנו מקבלים זכויות נוספות על הבית ולרוב אנו נדרשים לשלם אותו אם אנחנו מוכרים את הבית או משפצים אותו. היטל השבחה יכול להסתכם בעשרות אלפי ₪ ועל כן הוא מהווה מכה כואבת לכיס. אך אם אנחנו רוצים לצמצם את ההיטל אנחנו יכולים לפנות אל שמאי מקרקעין היטל השבחה וכך לשלם מחיר הרבה יותר נמוך. אין ספק כי תפקידו של השמאי הוא קריטי ועלינו לזכור זאת כאשר אנחנו מתלבטים האם לפנות אליו.

שמאי מקרקעין היטל השבחה – מדוע חשוב לבחור בשמאי איכותי?

חשוב להבין על רקע מה אנחנו מזמינים שמאי מקרקעין היטל השבחה, השמאי בא לתת הערכת שווי אל מול ההחלטה  של וועדת התכנון והבנייה. הוועדה מזמינה הערכה משמאי שלה ואם אתם רוצים לערער על ההחלטה שלה אתם צריכים להביא הערכה משמאי שלכם. על כן ישנה משמעות גדולה לכך שהשמאי שלכם יהיה מנוסה, בעל שם ומוכר.

אם השמאי שלכם יחזיק בכל התכונות הללו הרי שיש יותר סיכוי כי הוועדה תתחשב בהערכה שלו. לכאורה הוועדה אינה מתחשבת בשיקולים כאלו ומסתכלת רק על ההערכה, אך אם נודה על האמת נגלה כי לא ניתן להתעלם משיקולים אלו ועל כן  יש לבחור שמאי מנוסה.

אם אתם מחפשים אחר חברת השמאות הטובה ביותר פנו אל חברת חוליות ותזכו להערכה על היטל השבחה מהשמאים המנוסים ביותר שיש.

שמאי מקרקעין היטל השבחה – מה הופך את חברת חוליות לטובה ביותר?

בין אם מדובר על שמאי מקרקעין חיפה והצפון ובין אם מדובר על שמאי היטל השבחה הרי שחברת חוליות תספק לכם את השמאים הטובים ביותר שיש.

השמאים שלנו הם מנוסים והינם בעלי המקצוע האיכותיים ביותר שיש. הוצאנו תחת ידנו אלפי הערכות שווי ורבות מהן מתקבלות על ידי הגורמים הרלבנטיים.

אנחנו מקפידים על עבודה איכותית ברמה גבוהה ביותר ואנו מזמינים אתכם לפנות אלינו ולקבל פרטים נוספים על השירותים שלנו. 

שמאי מקרקעין היטל השבחה​

שמאי מקרקעין בצפון

 

 

חוליות שמאות מקרקעין

 

הנדבך המקצועי ​הגבוה והאמין ביותר בתחום המקרקעין