שמאי מקרקעין בקריות – לפני קניית בית חדש

 

קניית בית חדש ואין זה משנה אם מדובר על בית יד שנייה או על בית יד ראשונה היא העסקה הכלכלית הגדולה ביותר שרוב האנשים יבצעו במהלך חייהם. קניית הבית היא בעלת משמעויות עצומות ועלינו לקחת אותה בשיא הרצינות. הדבר האחרון שאנו רוצים שיקרה הוא שנקנה בית חדש ונגלה כי יש בו פגמים המורידים מערכו או חמור מכך מפריעים למגורים התקינים בבית.

הבעיות יכולות להיות מגוונות אך אנו חייבים להתייחס אליהן בשיא הרצינות ולעשות הכול בכדי להימנע מהן. בעיה הצצה בבית יכולה להעיב מאוד על איכות החיים שלנו ובמקרה הגרוע לפגוע בכיסנו. אם אתם רוצים להבטיח כי אין לכם בעיה בבית שאתם עתידים לרכוש פנו אל שמאי מקרקעין בקריות. בדיקה של שמאי יכולה להיות ההבדל בין הפסד כספי גדול לבין בית ללא בעיות.

על כן שמאי הוא בעל ערך עצום לחייכם ואתם צריכים לקחת זאת בחשבון. ככל שהשמאי יותר טוב כך תבטיחו כי הוא יגלה את הבעיות וכך תוכלו להיות בטוחים כי אתם מבצעים את הקנייה הטובה ביותר והאיכותית ביותר שיש.

שמאי מקרקעין בקריות – מה בודק השמאי?

אז מה למעשה מבצע שמאי מקרקעין בחיפה או בכל עיר אחרת? אלו דברים הוא בודק ומדוע תפקידו הוא כה חשוב? למעשה ניתן לומר כי השמאי בוחן שלושה דברים עיקריים ועל פיהם מפרט בפניכם את מצבו של הנכס.

הדבר הראשון שאותו השמאי בוחן הוא הפן ההנדסי של הנכס. האם יש בעיות מבניות בנכס, האם יש בו ליקויים, האם אנו נידרש לשפץ אותו עוד מספר שנים ולמעשה כל שאלה הקשורה למצבו ההנדסי של הנכס תיבחן על ידי השמאי. הדבר השני שאותו בודק השמאי הוא המצב המשפטי של הנכס, מי הם הבעלים של הנכס, האם יש עליו הערות אזהרה או כל דבר אחר היכול להשפיע. לבסוף בוחן השמאי את מצבו התכנוני של הנכס.

אם אתם רוצים לבצע בדיקה של הנכס פנו אל חברת חוליות ותקבלו את המידע המקיף ביותר בנוגע לנכס שלכם.

שמאי מקרקעין בקריות – הטובים ביותר חברת חוליות

חברת חוליות היא חברה מקצועית ומומחית בתחום השמאות. החברה מבטיחה לכם בדיקה איכותית של הנכס ותעשה הכול בכדי לספק לכם את בדיקה אמינה ומקצועית.

אנו מאמינים כי בדיקה טובה יכולה להוות את ההבדל בין קנייה חכמה לקנייה גרועה של בית. רוצים להיות בטוחים כי אתם קונים את הבית הטוב ביותר? פנו אל חברת חוליות ותקבלו שירותים מקצועיים ברמה הגבוהה ביותר שיש.  

שמאי מקרקעין בקריות​

שמאי מקרקעין בצפון

 

 

חוליות שמאות מקרקעין

 

הנדבך המקצועי ​הגבוה והאמין ביותר בתחום המקרקעין