שמאים בקריות – כיצד הדבר מתקשר אל קבוצות רכישה?

 

בישראל ישנה מצוקת דיור, מחירי הדיור הגבוהים מטיבים עם אוכלוסייה גדולה אך הם מטילים קושי לא פשוט על זוגות צעירים המעוניינים לקנות את הדירות ואינם מסוגלים לבצע זאת. על רקע זה ניתן להבין את צמיחתם של קבוצות הרכישה. קבוצות אלו מאפשרות לרכוש דירות בזול יותר, אם כמובן הכול מתנהל בהן כראוי, ומאפשרות לזוגות צעירים להגשים את חלומם לקנות דירה חדשה. חשוב להבין כי אחד התפקידים החשובים ביותר בכל קבוצת רכישה הוא תפקידו של השמאי.

השמאי מכין מספר דוחות העוזרים לחברי קבוצת הרכישה להבין למה הם נכנסו והמי ההשקעה כספית הצפויה להם. שמאים בקריות או בכול אזור אחר בארץ יכינו דוחות על שווי הקרקע, על המצב התכנוני של האזור, על עלות הבניה הצפויה ועל עוד שלל של נושאים בכדי להבהיר לרוכשי הדירות בקבוצת הרכישה בפני מה הולכים לעמוד.

על כן תפקידו של השמאי הוא חשוב ביותר ואנו צריכים לקחת זאת בחשבון אם אנחנו מועניינים להצטרף לקבוצת רכישה.

שמאים בקריות – מה בדבר הערכות נזק?

אך שימו לב תפקידו של השמאי הוא רחב ומרכזי ואינו נוגע רק לקבוצות רכישה. תחום נוסף וחשוב שבו השמאי עוסק הוא הערכות נזק לשם קבלת דמי הביטוח. כמעט כל בית בישראל מבוטח לצרכי משכנתא. הבנקים מחייבים אותנו לבטח את הבית כאשר אנחנו לוקחים משכנתא ועל כן רוב הבתים בישראל מבוטחים. על רקע זה ניתן להבין כי ברגע שיש נזק חברת הביטוח צריכה לפצות אותנו. אך צריך לזכור כי גובה הפיצוי יכול להיות במחלוקת וכאן נכנס השמאי.

חברת הביטוח תעסיק שמאי משלה ומטבע הדברים הוא ירצה לקבוע פיצוי נמוך, על כן הערכת שווי משמאי שאתם תשכרו יכולה להיות חשובה ביותר ולאפשר לכם להציג נתונים שונים לחברת הביטוח. אם אתם מחפשים אחר מומחים בהערכות נזק פנו אל חברת חוליות ותקבלו את השירות הטוב ביותר שיש ללא מתחרים

שמאים בקריות – את הכול אנחנו יודעים לעשות בחברת חוליות

בין אם מדובר על הערכות שווי לנזקים או הערכות לקבוצת רכישה שמאים בקריות של חוליות יעניקו לכם את השירות הטוב ביותר.

חוליות היא חברה ותיקה בתחום השמאות וכל השמאים שלה הם בעלי ניסיון עשיר ומומחים בתחומם. אנו נעשה הכול בכדי לספק לכם את הערכת השווי הטובה ביותר והמדויקת ביותר וזאת בכדי להבטיח כי הזכויות שלכם ישמרו.

פנו אלינו ואנו מבטיחים לכם כי לא תתחרטו. 

שמאים בקריות​

שמאי מקרקעין בצפון

 

 

חוליות שמאות מקרקעין

 

הנדבך המקצועי ​הגבוה והאמין ביותר בתחום המקרקעין